dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Tarnów

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Mościce,Tarnów

449 000 zł52 m² 8 716,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na parterze w spokojnej i zielonej części Tarnowa dzielnica Mościce. Układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie po remoncie 36m2 dla singla, pary lub studentów - 36 m2, położone na 4 piętrze bloku po termomodernizacji - duża jasne, wyposażona kuchnia ze zmywarką oraz pralką - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówka,Tarnów

309 500 zł32 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego na popularnym osiedlu Skowronków w Tarnowie. Lokal po generalnym remoncie wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronków

Tarnów,małopolskie

309 500 zł32 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 32 m na sprzedaż Tarnów, os. Skowronków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na osiedlu Skowronków w Tarnowie. Lokal po generalnym remoncie wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

2 100 zł46 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 46 m Bora Komorowskiego 8a w Tarnowie. Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Strusina,Tarnów

437 000 zł48 m² 9 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania piękne, odnowione mieszkanie w świetnej dzielnicy Tarnowa przy ulicy Parkowej. Mieszkanie ma trzy bardzo ustawne pokoje, przestronny świetnie doświetlony przedpokój, oddzielną kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Tarnów,małopolskie

498 000 zł52 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 52 m.kw. na pierwszym piętrze zlokalizowane przy ul. Spacerowej na granicy Tarnowa i Zbylitowskiej Góry. Wykończone pod klucz ( podwyższony standard) Wszystkie zainstalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

2 000 zł58 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 57,5 m, usytuowane na wysokim parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Przemysłowej w Tarnowie. Mieszkanie stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Starówka,Tarnów

2 250 zł43 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości oferuje do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa przy ul. Świętego Ducha. Lokal znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Strusina,Tarnów

258 500 zł35 m² 7 449,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie w Tarnowie na osiedlu Strusina przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od właściciela! Bez prowizji! Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie w nowym bloku, który został oddany do użytku w 2025 roku. To wyjątkowa okazja, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabówka,Tarnów

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji Tarnów, ul. Marynarki Wojennej 4 oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Tarnów,małopolskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkań w kamienicy okolice Parku Strzeleckiego Do wynajęcia mieszkania w kamienicy zlokalizowanej w pobliżu Parku Strzeleckiego. Dostępne lokale znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarnów,małopolskie

2 000 zł44 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz nowoczesnego, eleganckiego mieszkania na wynajem, idealnie usytuowanego w pobliżu centrum Tarnowa, a jednocześnie zaledwie 5 minut piechotą od dworca pkp? Mamy dla Ciebie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klikowska

Tarnów,małopolskie

339 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie Tarnów, ul. Klikowska Cena: 349 000 zł Powierzchnia: 58 m + piwnica 9 m Piętro: 2/4 Układ: 3 pokoje + kuchnia + łazienka + wc + balkon Lokalizacja: oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Starówka,Tarnów

1 800 zł46 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 46,5 m , położonego w samym sercu Tarnowa przy ulice Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

2 200 zł53 m² 41,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na wynajem, idealnie usytuowanego w samym sercu Tarnowa? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszamy do wynajęcia tego komfortowego mieszkania o powierzchni 53,12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strusina,Tarnów

449 000 zł61 m² 7 310,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie z dostępnym tarasem, w nowym budownictwie Mieszkanie na sprzedaż Tarnów Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Rzędzin,Tarnów

429 000 zł45 m² 9 533 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w okolicach D.H. Zenit. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45 m, które znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone przy ulicy Lwowskiej 69 w ocieplonym bloku z windą. Lokal znajduje się na 2. piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

690 000 zł124 m² 5 564,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Pośrednikom dziękuje. Duże przestronne mieszkanie w secesyjnej kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa. Mieszkanie aktualnie składa się z 5 pokoi, 2 łazienek i 2 kuchni. W 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Tarnów,małopolskie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 37 m po generalnym remoncie w idealnej lokalizacji! Bezpośrednio od właściciela! Bez prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

309 500 zł32 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa okazja na rynku Nieruchomości! Nowoczesne mieszkanie 32 m na osiedlu Skowronków w Tarnowie! Marzysz o komfortowym, wyremontowanym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Grabówka,Tarnów

430 000 zł48 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5*0*5*7*9*6*8*2*1 tylko U nas wyjątkowa oferta bez prowizji od kupującego! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu świeżo po generalnym remoncie? To ta alternatywa jest dla Ciebie! Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na wynajem w Centrum Tarnowa ul. Pułaskiego Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania usytuowanego w centrum Tarnowa, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rogoyskiego

Tarnów,małopolskie

1 400 zł22 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczna kawalerka w Tarnowie! Świetna lokalizacja blisko centrum miasta oraz Akademi Tarnowskiej, idealna zarówno dla studentów, jak i osób pracujących. Lokalizacja: tarnów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strusina,Tarnów

249 000 zł36 m² 6 932,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowe mieszkanie do remontu w centrum - ul. Pułaskiego To mieszkanie daje ogromny potencjał do stworzenia własnej, komfortowej przestrzeni w doskonałej lokalizacji - zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Strusina,Tarnów

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Tarnowa w pobliżu pkp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Grabówka,Tarnów

430 000 zł48 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbarska

Grabówka,Tarnów

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 48 m2 składające się z 3 osobnych pokoi i kuchni w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie położone na 4 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnów

Tarnów,małopolskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 59 m - 4 pokoje, po generalnym remoncie - idealne dla dużej rodziny Lokalizacja: atrakcyjna okolica z pełną infrastrukturą - blisko szkoły, przedszkola, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

998 000 zł144 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Tarnów centrum - na sprzedaż nieruchomość Z mieszkaniem - 365 m Cena: 998 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Tarnowa - w okolicy Hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogoyskiego

Tarnów,małopolskie

635 000 zł75 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tarnów centrum | 75 m na poddaszu z klimatem Jeśli szukasz miejsca, które od razu poczujesz jako swoje, to mieszkanie spełni wszystkie oczekiwania. 3 pokoje, super rozkład, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w Tarnowie, ul. Piastowska 2 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego na 2. piętrze ocieplonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Grabówka,Tarnów

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Tarnowie - doskonała lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni zlokalizowane na 5 piętrze w 11-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starodąbrowska

Grabówka,Tarnów

269 500 zł39 m² 6 910,26 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie blisko tarnowskiej uczelni - idealne na wynajem lub do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starodąbrowskiej w Tarnowie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klikowska

Piaskówka,Tarnów

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - Tarnów, ul. Klikowska Cena: 349 000 zł Powierzchnia: 58 m + piwnica 9 m Piętro: 2/4 Układ: 3 pokoje + kuchnia + łazienka + wc + balkon Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskówka,Tarnów

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkań w kamienicy - okolice Parku Strzeleckiego Do wynajęcia mieszkania w kamienicy zlokalizowanej w pobliżu Parku Strzeleckiego. Dostępne lokale znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bitwy pod Studziankami

Jasna,Tarnów

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: jasna kawalerka po remoncie - Tarnów, ul. Bitwy pod Studziankami Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Bitwy o Wał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

289 900 zł43 m² 6 741,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Tarnowa przy ul. Lwowskiej 14. Lokalizacja mieszkania gwarantuje wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy o Wał Pomorski

Jasna,Tarnów

358 000 zł48 m² 7 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy Tarnowa Oferujemy do sprzedaży przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w cichej, zielonej części Tarnowa -.