dowolna

Apartamenty Tarnów - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnów

Strusina,Tarnów

659 000 zł65 m² 10 138,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m z 2018 roku zamieszkałe od 2021 roku znajdujące sie na pierwszym piętrze w budynku w zabudowie szeregowej. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

389 900 zł32 m² 12 184,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Tarnowie w inwestycji zwanej Tarnowskie Sady przy ul. Szujskiego 47. Mieszkanie ma powierzchnie 32m2 plus duży balkon, komórką lokatorską i przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Strusina,Tarnów

478 103 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 42,31 m , położony na 1 piętrze w luksusowym apartamentowcu Perła Tarnowska wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajecia posiadam nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w nowo wybudowanej inwestycji Wzgorze Ablewicza w Tarnowie. Mieszkanie wykonczone w wysokim standardzie dla wymagajacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Strusina,Tarnów

294 882 zł29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,91 m , położone na 6 piętrze w nowoczesnym budynku Tarnowski Kwiat Jabłoni, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Strusina,Tarnów

343 230 zł34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,65 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku Zdrój Tarnowski, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Krakowska,Tarnów

570 000 zł125 m² 4 574,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z poddaszem na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogromnym ogródkiem na sprzedaż Tarnów, ul. Główna knc Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwestycję mieszkaniową w Tarnowie, realizowaną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krakowska,Tarnów

515 000 zł61 m² 8 456,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Mościce,Tarnów

1 800 zł46 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#Mieszkanie do wynajęcia w Tarnowie-Mościcach Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 45 m, zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Klimeckiego w Tarnowie-Mościcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

579 000 zł73 m² 7 924,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do zamieszkania tarnów, osiedle przy alejach Biuro sprzedaży: nieruchomości | Oferta na wyłączność Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Rozpoczynamy sprzedaż nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Azotowa

Mościce,Tarnów

413 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W wysokim standardzie tarnów, mościce ul. Azotowa Proponujemy do sprzedaży nowe mieszkanie zlokalizowane w Tarnowie (dzielnica Mościce), przy ul. Azotowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bandrowskiego

Strusina,Tarnów

323 792 zł29 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28.91 m , położone na 6 piętrze w nowoczesnym budynku Tarnowski Kwiat Jabłoni, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bandrowskiego

Strusina,Tarnów

350 648 zł33 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33.08 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku Zdrój Tarnowski, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedojadły

Strusina,Tarnów

2 185 zł42 m² 52,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie prezentujemy mieszkanie godne uwagi, położone na wysokim parterze 4-piętrowego bloku z 2018 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Strusina. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Tarnów,małopolskie

485 970 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniego dostępnego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 50,1 m, zlokalizowanego przy ul. Żeromskiego w Tarnowie. To propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedojadły

Tarnów,małopolskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Tarnów, ul. Niedojadły Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w nowym, spokojnym i czystym budynku z windą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogoyskiego

Tarnów,małopolskie

840 000 zł91 m² 9 279,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż unikatowy Penthouse 90,52 m | Centrum Tarnowa ul. Rogoyskiego | Garaż podziemny | 2 komórki lokatorskie To mieszkanie jest absolutnym unikatem na tarnowskim rynku nieruchomości takiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ablewicza

Tarnów,małopolskie

999 000 zł101 m² 9 858,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wzgórza ablewicza - penthouse na sprzedaż 101,33 m luksusu + taras + balkony + niezagrożony widok Jeżeli szukasz nieruchomości, która wyróżnia się absolutnie wszystkim rozkładem, światłem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pienińska

Rzędzin,Tarnów

499 043 zł71 m² 7 028,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja Domy Premium przy ul. Pienińskiej w Tarnowie (osiedle Nauczycielskie) Oferujemy do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,74 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy Penthouse na wynajem - 90 m - również tylko na kilka miesięcy Przyjeżdżasz do Tarnowa na kilka miesięcy w celach zawodowych lub prywatnych? A może nie wiesz, jak długo tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Goldhammera

Tarnów,małopolskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem apartamentu Tarnów Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 60 m, położony naprzeciw Akademii Tarnowskiej w doskonałej lokalizacji, w samym sercu miasta. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skrzyszowska

Tarnów,małopolskie

498 017 zł62 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro s&s Property prezentuje na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Nowa Pradolina wyjątkowym osiedlu łączącym nowoczesną architekturę z otoczeniem zieleni i spokojem podmiejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

579 000 zł73 m² 7 924,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do zamieszkania już końcem roku tarnów, osiedle przy alejach! Cena: 579 000 zł | 65 m | 3 pokoje | 2 miejsca postojowe | bezczynszowe | bez podatku pcc Cześć, jestem nowym mieszkaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skrzyszowska

Tarnów,małopolskie

651 955 zł73 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro s&s Property ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem | 72,52 m | Nowa inwestycja Tarnów Cena: 651 955 plnstan: deweloperski Prywatny ogród z tarasem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Tarnowskich

Tarnów,małopolskie

415 000 zł59 m² 7 056,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament Bezczynszowy B11 Osiedle przy Alejach, tarnów Twoje nowe miejsce na ziemi czeka! Zamieszkaj w sercu Tarnowa w apartamencie, który łączy nowoczesny design, bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lotnicza

Tarnów,małopolskie

609 000 zł57 m² 10 684 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem w tarnowie ,okolice Góry Marcina Marzysz o nowoczesnym wnętrzu, własnym ogródku i spokojnej lokalizacji w pobliżu natury? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Tarnów

Starówka,Tarnów

439 888 zł58 m² 5 185,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pilotów

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

589 000 zł52 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 52,25 m , zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Pilotów w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

2 500 zł43 m² 58,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości prezentuje komfortowy apartament na wynajem o powierzchni 42,66 m z przestronnym ogródkiem o powierzchni 140 m . Nieruchomość położona jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarna Droga

Mościce,Tarnów

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament z ogródkiem | Osiedle Wrzosowe, mościce ul. Czarna Droga. Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 52 m, położony na parterze nowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Strusina,Tarnów

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie | Wieniawskiego | 44 m | 5 piętro - winda Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu o powierzchni 44 m, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Strusina,Tarnów

485 970 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w prestiżowej nowej inwestycji na ul. Żeromskiego w Tarnowie. Apartamentowiec liczy tylko 11 mieszkań, na trzech poziomach. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zabłocie,Tarnów

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

415 000 zł59 m² 7 056,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tarnów

Mościce,Tarnów

272 510 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezntować nowoczesne osiedle zbudowane w bardzo wysokim standardzie materiałów i rozwiązań technologicznych. Inwestycja oferuje mieszkania o doskonałych parametrach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Dąbrówka Infułacka,Tarnów

519 000 zł95 m² 5 463,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w lubianej części Tarnowa, jaką jest Dąbrówka Infułacka? Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania z ofertą. Przedmiotem oferty jest ostatnie mieszkania, które jest 4 etapem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościuszki

Strusina,Tarnów

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 50m2 z ogródkiem ok 45m2 na osiedlu zamkniętym. Otwarta kuchnia z salonem oraz dwa osobne pokoje. Kuchnia, salon, przedpokój i łazienka - ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Tarnowskich

Tarnów,małopolskie

405 000 zł59 m² 6 838,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z ogrodem 105 m promocja last minute! Zwolniła się rezerwacja teraz tylko 405 000 zł! To aż 60 000 zł taniej niż cena regularna! Taka okazja nie trafia się codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Tarnowskich

Tarnów,małopolskie

405 000 zł59 m² 6 838,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij