dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Tarnów

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

25,01 zł/m²50,18 m² 1 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 50,18 m 2. Lokal na 1 piętrze, dwustronny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

30 zł/m²30 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 2530 m, zlokalizowany przy ul. Granicznej w Tarnowie w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

89,89 zł/m²178 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z dużą witryną położony przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie! Lokal z najduje się na parterze w budynku handlowo-biurowym, składa się z dwóch gabinetów,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa , 30m2, | Strusina, tarnów / Parking / Monitoring / Dostęp 24/7 Szukasz nowoczesnej, przestrzeni dla swojej firmy ? Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Tarnów,małopolskie

27 zł/m²100 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajmu 100 mkw, parter W centrum tarnowa! Lokalizacja centrum Tarnowa okolice ul. Bema, bardzo dobra lokalizacja ze względu na duży ruch pieszych. Nowoczesny, przestronny lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Targowa

Tarnów,małopolskie

29,01 zł/m²69 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy Tarnów, ul. Targowa 1 Do wynajęcia lokal o powierzchni 68,93 m , położony w Tarnowie przy ul. Targowej 1, na pierwszym piętrze kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Chyszów,Tarnów

28,38 zł/m²148 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o łącznej powierzchni 148 m , zlokalizowany przy ul. Czystej w Tarnowie. Nieruchomość składa się z przestronnej hali o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Strusina,Tarnów

15 zł/m²137 m² 2 058 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W naszej ofercie przestronny lokal położony w centrum Tarnowa. Lokal położony w piwnicy budynku. Lokal z możliwością różnorodnego przeznaczenia: handel-usługa-biuro. Do tej pory lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Strusina,Tarnów

21,99 zł/m²36 m² 801 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W naszej ofercie lokal biurowy położony w centrum Tarnowa. Lokal o pow. 36,42 m2 położony na drugim piętrze budynku biurowego. Lokal składa się z jednego jednego ustawnego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Strusina,Tarnów

24 zł/m²55 m² 1 327 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy Tarnów. W naszej ofercie lokal biurowy położony w centrum Tarnowa. Lokal o pow. 55,28 m2 położony na drugim piętrze budynku biurowego. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Tarnów,małopolskie

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokale do wynajęcia ul. Przemysłowa, tarnów Do wynajęcia 3 lokale użytkowe przy ul. Przemysłowej w Tarnowie. - dostępne od zaraz - Różne metraże - Dobra lokalizacja strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bema

Starówka,Tarnów

173 400 zł22 m² 7 990,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam niewielki lokal użytkowy przy Ul. Bema 4-8 w Tarnowie Lokal o powierzchni 21,70 m2 zlokalizowany w budynku obok Urzędu Pracy Cena za 1m2 ok 7990 zł do negocjacji. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bema

Starówka,Tarnów

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

15 zł/m²220 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tarnów ul. Przemysłowa Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok.220m2 -MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA REMONTU LUB PRZEROBEK NA POTRZEBY NAJEMCY -z gotowymi wydzielonymi stanowiskami pracy. -lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krakowska,Tarnów

10,20 zł/m²98 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy, w centrum Tarnowa, ulica Krakowska 17 w odnowionej zabytkowej kamienicy. Link do oferty: lokal z wejściem z klatki schodowej, do remontu, dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Tarnów,małopolskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Tarnów,małopolskie

18 zł/m²200 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal do wynajmu pow. 200 mkw W centrum tarnowa! Lokalizacja centrum Tarnowa okolice ul. Bema, bardzo dobra lokalizacja ze względu na duży ruch pieszych. Nowoczesny, przestronny lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Boryczki

Grabówka,Tarnów

38 zł/m²73 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony na prestiżowym osiedlu tarnowskim. Lokalizacja: tarnów, ul. Adama Boryczki Powierzchnia 72,89 m2 Lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Starówka,Tarnów

599 000 zł96 m² 6 239,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 96 m , z przynależną piwnicą o powierzchni 18,70 m , usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Wałowej 34 w Tarnowie. Od 1992 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tuchowska

Tarnów,małopolskie

33 zł/m²35 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cześć, jestem nowoczesnym budynkiem, w którym czekają na Ciebie różnej wielkości przestrzenie od kameralnych biur po duże sale idealne pod działalność usługową, handlową czy szkoleniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowy Świat

Tarnów,małopolskie

51,47 zł/m²14 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia Tarnów, ul. Nowy Świat Do wynajęcia lokal o powierzchni 13,60 m, położony na parterze odremontowanej kamienicy przy ul. Nowy Świat w Tarnowie. Lokal idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

53 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 47m2 w budynku Starej Łaźni w Tarnowie przy ulicy Plac Więźniów kl Auschwitz 1. Pomieszczenie z oddzielnym wejściem, dużymi oknami, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Goldhammera

Starówka,Tarnów

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piwnica - lokal użytkowy na sprzedaż ul. Goldhammera, tarnów (obok ul. Wałowej) 130 m2 Ogrzewanie podłogowe 320 000 zł Na sprzedaż ,piwnica" - lokal użytkowy o powierzchni 130 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łazienna

Tarnów,małopolskie

60,75 zł/m²8 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu pod handel? Liczysz na miejsce, do którego uczęszcza duża liczba ludzi? Zależy Ci na niewielkim lokalu i położeniu na parterze? Przedmiotem oferty są dwa boxy handlowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Tarnów,małopolskie

62,79 zł/m²43 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny salon fryzjerski do wynajęcia Tarnów, ul. Nowy Świat Na wynajem elegancki i nowocześnie urządzony salon fryzjerski, położony w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

21,41 zł/m²89 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu z otwarta przestrzenią? Liczysz na miejsce, do którego uczęszcza duża liczba ludzi? Zależy Ci, aby było dostępne dla osób niepełnosprawnych? Przedmiotem oferty są lokale, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Franciszkańska

Centrum,Tarnów

38 zł/m²100 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal 100 m2 w starej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal na parterze dwie toalety, kuchnia, i duże pomieszczenie do własnej realizacji. Wejście od ulicy bez stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Franciszkańska

Centrum,Tarnów

37,95 zł/m²88 m² 3 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o pow.88m2 2 Toalety, Kuchnia umeblowana, i 4 pomieszczenia, ogrzewanie podłogowe. Podłoga Winylowa klejona Parter, miejsce postojowe, monitoring, internet, telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Tarnów,małopolskie

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal dwupoziomowy połączony wewnątrz schodami. Poziom pierwszy część sklepowa - ekspozycja 45 metrów, zaplecze 25 metrów, toaleta i biuro 10 metrów. Poziom zero pomieszczenie magazynowe 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Bema

Tarnów,małopolskie

275 000 zł30 m² 9 322,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż 29,5 m 275 000 zł obok placu targowego Burek Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej 28,3 m , zlokalizowany na parterze w pobliżu placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bema

Starówka,Tarnów

35,71 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szukasz lokalu w ścisłym centrum Tarnowa? Chcesz, żeby lokal był dostępny dla każdego? Zależy Ci, aby w budynku znajdowała się winda? Ważne jest dla Ciebie miejsce parkingowe? Jeśli tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia 3 eleganckie lokale biurowe o powierzchni 25 m każdy, usytuowane na 2 piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Tarnowa. Lokale idealne dla firm szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałowa

Tarnów,małopolskie

29 zł/m²52 m² 1 514 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Tarnów ul. Plac Rybny. Do wynajęcia powierzchnie biurowe, znajdujące się na 2 piętrze kamienicy, w stanie bardzo dobrym. Lokal można podzielić na mniejsze 3. Pomieszczenia socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałowa

Tarnów,małopolskie

29 zł/m²52 m² 1 514 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Tarnów ul. Plac Rybny. Do wynajęcia powierzchnie biurowe, znajdujące się na 1 piętrze kamienicy, w stanie bardzo dobrym. Jasne trzy pomieszczenia idealnie nadają się na biuro lub gabinet. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 1 piętro - w odnowionej kamienicy w Centrum Tarnowa. Z przeznaczeniem na usługi biurowe, usługowe, specjalistyczne etc. - doskonała lokalizacja. - obok parking całodobowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

37,69 zł/m²13 m² 490 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 1 piętro - w przychodni w odnowionej kamienicy w Centrum Tarnowa. Z przeznaczeniem na usługi medyczne, kosmetologię, gabinet usługowy, praktyka lekarska, biuro etc. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szpitalna

Starówka,Tarnów

44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Więcej informacji: : 505*796*821 Jeśli szukasz do wynajęcia w pełni wyposażonego gabinetu stomatologicznego to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy lokal o powierzchni 45 m , idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Malczewskiego

Centrum,Tarnów

50,74 zł/m²108 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 108 m2 usytuowany na parterze budynku handlowo- usługowego w centrum Tarnowa. Wejście do budynku od ulicy. Lokal składa się z 2 pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Tarnów

Tarnów,małopolskie

18,40 zł/m²46 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo -magazynowy, połozony w centrum Tarnowa przy ul. Powrożniczej. Lokal o pow. 46,2 m2 składa si e z dwóch przechodnich pomieszczeń , wc. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Starówka,Tarnów

290 000 zł32 m² 9 206,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy w znakomitej lokalizacji przy ulicy Świętego Ducha w Tarnowie. Ulica ta charakteryzuje się dużym ruchem pieszym, a lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Rzędzin,Tarnów

31,25 zł/m²800 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia obiekt biurowo-magazynowy o powierzchni 800 m2, mieści się w miejscowości Tarnów na wylotówce na.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij