dowolna

Biura Tarnów - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rzędzin,Tarnów

40 zł/m²65 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo usługowy do wynajęcia od zaraz! Tarnów ul. Jasna, w budynku biurowo usługowym wynajmiemy duży lokal składający się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Lokal bardzo jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Bema

Tarnów,małopolskie

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 2 piętro - biurowy w odnowionej kamienicy w Centrum Tarnowa. - doskonała lokalizacja. - obok parking całodobowy, dla Najemcy na wewnętrznym podwórzu. - pomieszczenia socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konarskiego

Tarnów,małopolskie

38 zł/m²104 m² 3 952 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 103,80 mkw., w tym powierzchnia biurowa 84 mkw., komunikacja 11 mkw., 2 łazienki po 4 mkw. Lokal w stanie wykończonym, płytki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słoneczna

Tarnów,małopolskie

46,60 zł/m²451 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec Słoneczna 28 prestiżowe miejsce, prestiżowa lokalizacja Firma Kupiec S.A oferuje Państwu niezależne biuro o powierzchni 450,60 m2. W jego skład wchodzi 18 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem jedno z niewielu lokali w Tarnowie, które posiada wszystkie najważniejsze cechy "dobrego miejsca". - w pobliżu supermarket znanej marki spożywczej - elegancki i estetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

62,69 zł/m²67 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu handlowego o powierzchni 43 m2 na parterze biurowca Słoneczna 28 plus biura nad nim o powierzchni 24 m2. Do wynajęcia lokal handlowy na parterze biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Goldhammera

Tarnów,małopolskie

26,56 zł/m²128 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy na parterze o powierzchni 128m2. Składa się z 3 dużych otwartych sal, zaplecza socjalnego oraz łazienki. Lokal jasny, doświetlony przez duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Osiedle Zielone

Zielone,Tarnów

40 zł/m²65 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal w stylu glamour czeka na nowego najemcę. Lokalizacja: tarnów, osiedle Zielone Powierzchnia 65 m2, parter oraz poddasze Pawilon handlowo-usługowy idealny na usługi kosmetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gumniska

Gumniska,Tarnów

42 zł/m²52 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo! Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 51,98 mkw., w tym powierzchnia biurowa 42 mkw., komunikacja 5,5 mkw., łazienka 4 mkw. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Konarskiego

Tarnów,małopolskie

38 zł/m²104 m² 3 952 zł

 

 

 

Tarnów,małopolskie

19 zł/m²50 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem! -lokal składa się z 3 jasnych pomieszczeń - łącznie o powierzchni 50m2 -znajduje się na 1 piętrze budynku. -Parking bezpłatny przed budynkiem. -Media opomiarowane-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

43 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność Na wynajem lokal 75m2 z dużymi witrynami 1m/1m z bezpośrednim wejściem z ulicy. Powierzchnia ekspozycyjna o wymiarach 7/9 Wewnątrz toaleta, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Budowlana

Tarnów,małopolskie

295 000 zł53 m² 5 566 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Budowlanej w Tarnowie. Jeśli poszukujesz lokalu w Tarnowie na prowadzenie działalności, na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Krakowska,Tarnów

30 zł/m²120 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 120 m2. Mieści się na wysokim parterze kamienicy przy głównej ulicy miasta. Lokal ma dwa osobne pomieszczenia składające się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Krakowska,Tarnów

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 45m2 z witrynami. Mieści się na parterze kamienicy przy głównej ulicy miasta z dużym natężeniem ruchu pieszego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Powstańców Warszawy

Tarnów,małopolskie

34 zł/m²100 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia dom na lokal użytkowy o powierzchni 100 m2 z dużym parkingiem i 3 garażami przy ul. Powstańców Warszawy w Tarnowie Lokal na parterze składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

17,86 zł/m²140 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem mamy dla Państwa lokal użytkowy o powierzchni 140 m2 zlokalizowany przy ulicy Narutowicza w Tarnowie. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym. Na parterze znajdują sią 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Tarnów,małopolskie

26,29 zł/m²97 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferujemy Państwu lokal biurowy o powierzchni 97 m2 zlokalizowany w suterenach kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w Tarnowie. Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Krakowska,Tarnów

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie mamy dla Państwa do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 70m2 znajdujący się na parterze jednopiętrowego prywatnego budynku przy ul. Krakowskiej. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wałowa

Tarnów,małopolskie

48,28 zł/m²29 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W naszej ofercie mamy dla Państwa na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 29 m2, znajdujący się na parterze kamienicy usytuowanej przy ul. Wałowej w Tarnowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wałowa

Tarnów,małopolskie

39,33 zł/m²75 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia mamy lokal użytkowy o powierzchni 75 m2, usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Wałowej w Tarnowie. Lokal z witryną i bezpośrednim wejściem z chodnika, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konarskiego

Tarnów,małopolskie

43,48 zł/m²23 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23,5m2, położony na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Konarskiego. Składa się z 1 pokoju oraz z zaplecza socjalnego i ubikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konarskiego

Tarnów,małopolskie

37,50 zł/m²32 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 32,5m2, położony na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Konarskiego.Składa się z 2 pomieszczeń oraz z zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słoneczna

Tarnów,małopolskie

66,67 zł/m²24 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 24 m2 na 1 piętrze biurowca Słoneczna 28. Biurowiec Słoneczna 28 jest wyposażony w dwa niezależne łącza światłowodowe, windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konarskiego

Tarnów,małopolskie

29,73 zł/m²74 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 74,24m2, położony na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Konarskiego. Składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni i wc. Pokoje jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przemysłowa

Tarnów,małopolskie

16 zł/m²220 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Tarnów ul. Przemysłowa Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok.220m2 -MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA REMONTU LUB PRZEROBEK NA POTRZEBY NAJEMCY -z gotowymi wydzielonymi stanowiskami pracy. -lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Tarnów

Centrum,Tarnów

25 zł/m²21 m² 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajmu lokale biurowo - usługowe położone w centrum Tarnowa, woj. małopolskie. Lokale znajdują się w budynku usługowo -handlowym, na parterze lokale handlowe, i piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnów

Tarnów,małopolskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal ok 100 mkw handlowo biurowy. ( dotychczas wynajmowane pod działalność banku ) :link do strony Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bartla

Tarnów,małopolskie

45 zł/m²70 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajmu około 70 m2 powierzchni biurowej na 1 piętrze biurowca Bartla 3 w Tarnowie. Standard Biurowiec Bartla 3 jest wyposażony w łącza światłowodowe, klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bartla

Tarnów,małopolskie

77 777 zł70 m² 1 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Centrum,Tarnów

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa do wynajęcia! Świetna cena! Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 3 jasnych pomieszczeń o łącznej powierzchni 50m2, usytuowany na 1 piętrze budynku. Bezpłatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem! -lokal składa się z 3 jasnych pomieszczeń - łącznie o powierzchni 50m2 -znajduje się na 1 piętrze budynku. -Parking bezpłatny przed budynkiem. -Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Tarnów

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

oferujemy do wynajęcia cały parter w biurowcu o łącznej pow. użytkowej 200m2 w centrum Tarnowa - w tym pow. open space i gabinet wraz z zapleczem socjalnym oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Centrum,Tarnów

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

oferujemy do wynajęcia lokal usługowo-handlowy z dużą witryną o pow.75m2, położony na parterze budynku przy ul.Kołłątaja 9 w Tarnowie. Lokal po remoncie, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rzędzin

Rzędzin,Tarnów

27,14 zł/m²70 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

oferta tylko w biurze Arcus oferujemy do wynajęcia na parterze budynku - lokal użytkowy o pow. 70m2, wnętrze po remoncie i adaptacji - duża sala handlowa, zaplecze i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowy Świat

Tarnów,małopolskie

25,71 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow.70m2, położony na drugim piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Tarnów

Tarnów,małopolskie

15 zł/m²120 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

do wynajęcia na I piętrze budynku handlowo-biurowego wolna pow. biurowa 120m2 - w tym 3 sale biurowe, magazynek(archiwum) oraz korytarz. Węzeł sanitrany i socjalny do wspłnego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Tarnów

50 zł/m²34 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

oferujemy do wynajęcia mały lokal o pow.34m2 z wejściem bezpośrednio z chodnika, położony w centrum miasta przy gównej ulicy handlowej w Tarnowie. Lokal w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Tarnów

Tarnów,małopolskie

66,67 zł/m²45 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

oferujemy do wynajęcia lokal handlowy o pow. 45m2 z dużymi witrynami od ulicy na parterze w kamienicy. Lokal posiada wejście bezpośrednio z chodnika i toaletę. Standard bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Centrum

Centrum,Tarnów

66 zł/m²25 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

oferujemy do wynajęcia lokal - sklep z witryną o pow.25m2 z węzłem sanitarnym, wejście bezpośrednio z chodnika, położony na parterze budynku przy handlowej ulicy na Starówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Centrum

Centrum,Tarnów

25 zł/m²80 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

kupujący/najemca nie płaci prowizji dla biura Arcus oferujemy do wynajęcia lokal usługowo-biurowy ( z węzłem sanitarnym) na drugim piętrze budynku wolno stojącego. Do dyspozycji najemcy otwarta.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij