dowolna

Działki na sprzedaż Tarnów - Oferty sprzedaży działek

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

950 000 zł4 800 m² 197,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 0,48 ha Tarnów, ul. Elektryczna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,4774 ha, położona przy ul. Elektrycznej w Tarnowie (obręb 109). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 600 m² 228,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży działkę w Tarnowie, w dzielnicy Krzyż , o powierzchni 16 ar. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

224 250 zł897 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży działkę w Tarnowie , przy ul. Grunwaldzkiej , o powierzchni 8,97 ar. Parcela płaska, o wymiarach ok. 35m X 26 m . Kanalizacja, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 009 m² 127,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ul. Spytki z Melsztyna jest w całości ogrodzona, co zapewnia natychmiastowe poczucie prywatności i bezpieczeństwa już od pierwszej wizyty! Doskonałe nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł1 319 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W tarnowie przy ul. Chemicznej - idealna lokalizacja, gotowa pod inwestycje Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, złożona z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł906 m² 141,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Tarnowie-Klikowej, między ulicami Goździkową i Muzyczną o powierzchni 906 m (9 arów), jest ona w pełni uzbrojona we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 011 m² 147,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W centrum tarnowa - spokój I prywatność W sercu miasta Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Tarnowie przy ulicy Spytki z Melsztyna -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 126 m² 213,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 11,26 ar - Tarnów, gumniska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 11,26 ar , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych części Tarnowa - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

450 000 zł1 508 m² 298,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Tarnowa z istniejącą zabudową usługową! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 15,08 ara.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł4 547 m² 12,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położona w Tarnowie woj. małopolskie przy ul. Rudy Młyny. Działka o pow. 45,47 ara. Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Tarnów

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

81 900 zł810 m² 101,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

405 720 zł1 932 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w Tarnowie w okolicy ulicy Ablewicza, dzielnica Rzędzin. Działka ma powierzchnię 19,32 ara, ma nieregularny kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł600 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działek Budowlanych w Tarnowie W ofercie znajdują się dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane, każda o powierzchni 6 ar. To świetna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 455 m² 814,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedania działkę komercyjną w północnej części Tarnowa, o powierzchni 24,55 ar. Teren o kształcie nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 735 000 zł7 000 m² 247,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnów teren inwestycyjny - działka dla dewelopera. Do sprzedania teren inwestycyjny w centrum Tarnowa, dzielnica Chyszów. Kompletnie uzbrojony teren proponowany pod osiedle domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 179 m² 197,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Tarnowie w okolicy ulicy Czarnowiejskiej, dzielnica Rzędzin. Działka ma powierzchnię 21,79 ara, jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł697 m² 258,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,97 ara znajdującą się w Centrum Tarnowa w rejonie ul. Obywatelskiej. Działka płaska z dostępem do drogi asfaltowej. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 443 m² 103,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Tarnowie, dzielnicy Krzyż Położenie działki sprzyja zabudowie usługowej - hali, budynku usługowego itp. Nie wykluczona jest także zabudowa mieszkaniowa / sąsiednia działka.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł300 m² 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod z domkiem - Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 3 arów na Rodzinnych Ogródkach Działkowych w Tarnowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 665 m² 300,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Tarnowie, przy ulicy Skrzyszowskiej. Powierzchnia działki wynosi 86,65 ar , a jej wymiary to ok. 110m X 88m. Nieruchomość objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł3 700 m² 310,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę Tarnów, ul. Pilotów Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni około 3700 m , położoną w Tarnowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka przemysłowa, ul. Tuchowska

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

39 900 zł680 m² 58,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki przemysłowej strefa aktywności gospodarczej tuchowska W tarnowie Na sprzedaż działka przemysłowa położona na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej Tuchowska.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 831 m² 215,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

18,31 ara Tarnów-Krzyż ul. Papuszy. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 18,31 ara, położoną w cichej i zielonej części Tarnowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 100 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej. Nieruchomość ma powierzchnię 11 arów i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł487 m² 944,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 4.87 ar dla której został wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 922 m² 207,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz w pobliżu ul. Krzyskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1922 m2, położona w Tarnowie przy ulicy Stalowej, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł455 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana Tarnów, ul. Spacerowa | 4,55 ar Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4,55 ar, położona w spokojnej części Tarnowa przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 600 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Tarnów, ul. Mokra Na sprzedaż działka o powierzchni 16 arów, położona w Tarnowie przy ul. Mokrej. Przez środek działki przebiega gazociąg, co wiąże się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 663 m² 177,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 36 arów, położona w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Chemicznej. Lokalizacja: działka usytuowana jest w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 916 m² 135,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa propozycja dla osób planujących budowę domu w Tarnowie. Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Na sprzedaż atrakcyjna działka w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł954 m² 225,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o pow. ok. 954 mkw zlokalizowaną przy ul. Sosnowej w dzielnicy Krzyż w Tarnowie. Działka płaska, w kształcie prostokąta ( wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł700 m² 112,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo do dzierżawy działki rod wraz z murowanym budynkiem, nasadzeniami oraz wszystkimi poniesionymi nakładami.Działka o powierzchni 700 m , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł4 800 m² 531,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna oferta- działka komercyjna w centrum Tarnowa. Prezentujemy do sprzedaży działkę o pow. 48 arów przeznaczoną pod inwestycje, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 700 m² 135,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona Tarnów- klikowa. Powierzchnia gruntu 17 arów. W mpzp oznaczona jako mn- tereny mieszkaniowe. Polecam. Cena za całość: 230.000 zł(dwieście trzydzieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł6 327 m² 172,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tarnów! Do sprzedania działka inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy przemysłowo-handlowej Tarnowa - Strusina, o powierzchni 6327 m2, w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 600 m² 326,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Tarnowie, przy ulicy Skrzyszowskiej. Powierzchnia działki wynosi około 46 ar , a jej wymiary to ok. 55m X 85m. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 065 m² 131,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tarnowie Krzyżu, przy ul. Wilczej. Nieruchomość ma powierzchnię 1065 m , kształt zbliżony do kwadratu (32 x 34 m), co.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z budynkiem gospodarczym ok. 10 ar Tarnów, ul. Czajki 170 000 zł Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 10 arów, zabudowaną budynkiem gospodarczym typu.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 132 m² 30,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Tarnowie Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 11,32 ar ,nr działki 32 obręb 69 zlokalizowaną w Tarnowie pomiędzy ulicami Al. Jana Pawła i ul. Komunalną.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł586 m² 35,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**************rezerwacja********************** Do pilnej sprzedaży - prawo użytkowania działki rod Świetna opcja dla mieszkańców bloków położonych przy ulicy Świętej Katarzyny Działka posiada.