dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnów

1 007 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 007 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Tarnów

Grabówka,Tarnów

288 000 zł24 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz: -ciszy i spokoju w centrum miasta -dobrej lokalizacji -unikatowej architektury, to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie! Przedmiotem tej oferty jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Mościce,Tarnów

485 000 zł46 m² 10 629 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przedstawiam nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,63 m2 na nowym osiedlu, przy ul. Klimeckiego 11 w Tarnowie. Kwieciste opisy rodem z Mickiewicza zdecydowanie ustępują przy tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena: 599 000 zł. Bez prowizji od kupującego. Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż apartament o powierzchni 45,5 m2 z tarasem i ogródkiem 20 m2 na nowym Osiedlu Spacerowa Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Tarnów,małopolskie

375 000 zł49 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu gotowe do zamieszkania! Możliwość zakupu z garażem podziemnym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

409 000 zł51 m² 7 957 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Stylowe mieszkanie w idealnej lokalizacji gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja: centrum Tarnowa, ul. Szpitalna / Lwowska Powierzchnia: 51,4 m Piętro: wysoki parter układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

440 000 zł49 m² 8 990,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,94 m , usytuowane w ścisłym centrum Tarnowa przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, jasne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Wojennej

Grabówka,Tarnów

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia, bez pośredników, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym niskim bloku na ul. Marynarki Wojennej w Tarnowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Grabówka,Tarnów

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starówka,Tarnów

433 000 zł48 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 48 m, które przeszło generalny remont i jest gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych! Usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brandstaettera

Jasna,Tarnów

449 000 zł65 m² 6 921,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,87 m2 położone na malowniczym osiedlu przy ul. Brandstaettera 8 w Tarnowie. Nieruchomość cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

340 000 zł53 m² 6 382,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe, przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,27 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7,54 m2, położone przy ul. Brandstaettera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Zielone

Zielone,Tarnów

375 000 zł52 m² 7 281,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam posiadam na sprzedaż prywatne mieszkanie znajdujące się na osiedlu zielonym w Tarnowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni około 51.5m2 do mieszkania przynależy piwnica i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strusina,Tarnów

258 000 zł39 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania z parkingiem - Tarnów, ul. Mościckiego Powierzchnia: 39 m Lokalizacja: centrum Tarnowa, ul. Mościckiego Opis mieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Gumniska,Tarnów

350 000 zł75 m² 4 667 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowocześnie wykończone, o bardzo dobrym rozkładnie mieszkanie Z 10 metrowym balkonem! Lokalizacja: tarnów (marcinka) ul. Zamkowa Metraż: 75 m2 na co składa się: - przestronny wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spacerowa

Tarnów,małopolskie

3 500 zł80 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynajmij właśnie ten dom To 80m2 w dwukondygnacyjnym układzie. Parter to przestrzeń dzienna - tj. salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, łazienka (prysznic, wc),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiśniowa

Krzyż,Tarnów

529 000 zł4 622 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 46,22 arów Cena: 529 000 pln Wymiary: szerokość 24,5 m, długość 194 m Kształt: prostokąt Media: - prąd 70 m od działki - Woda 100 m od działki - Gaz 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkotnik

Strusina,Tarnów

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynjęcia mieszkanie dwupokojowe, na ulicy Szkotnik w Tarnowie. Blok z cegły, ocieplony. Parking wewnętrzny tylko dla mieszkańców. Funkcjonalny układ pomieszczeń: dwa pokoje, jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Grabówka,Tarnów

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam moje prywatne mieszkanie w bardzo wysokim standardzie znajdujące się w ścisłym centrum Tarnowa. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 532_790 _450 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynarki Wojennej

Grabówka,Tarnów

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca superkomfortowe mieszkanie na ul. Marynarki wojennej/rydza w Tarnowie. Mieszkanie na pierwszym piętrze budynku, umeblowane i wyposażone w sprzęty agd ( pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Mościce,Tarnów

379 000 zł43 m² 8 814 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję urokliwe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane na drugim piętrze ocieplonego bloku w malowniczym Tarnowie-Mościcach. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

385 000 zł48 m² 8 043 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w Tarnowie przy ul. Lwowskiej 69, które przeszło generalny remont w 2020 r. Metraż: 47,87 m2 na co składa się: - przestronny hall - łazienka z wc (pralka) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

400 000 zł59 m² 6 802,72 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe i wszechstronne mieszkanie 58,80m2 przy ulicy Marynarki Wojennej w Tarnowie. Osobna kuchnia, osobne wc, łazienka, trzy pokoje (salon, pokój, pokój). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

385 000 zł48 m² 8 043 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowodąbrowska

Krzyż,Tarnów

400 000 zł70 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam działke z domem do remontu w Tarnowie Krzyżu. Przy ul .Nowodabrowskiej. Dzialka uzbrojona ( prąd gaz, woda, kanalizacja ) , lokalizacyjna perełka! kontakt- whatsapp   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Tarnów,małopolskie

429 000 zł78 m² 5 514 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w Tarnowie przy ul. Promiennej 16, które przeszło generalny remont w kilka lat temu (nowe wszystkie instalacje oraz okna) Metraż: 78 m2 na co składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Grabówka,Tarnów

447 000 zł46 m² 9 696,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Tarnowie, ul. Bora-Komorowskiego. Komfortowe mieszkanie o pow. 46,10 mkw. posiada komórkę lokatorską, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

259 000 zł38 m² 6 888,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, o powierzchni użytkowej 37,6 m , zlokalizowane na 2 piętrze w wieżowcu przy Placu Kościuszki 4 w Tarnowie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piaskówka,Tarnów

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Tarnowie przy ul.Legionów. Nieruchomość o powierzchni 56 m2 ,usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Jasna,Tarnów

239 000 zł37 m² 6 394 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 37,38 m do remontu świetna lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż mieszkanie położone na 9 piętrze w bloku z windą o powierzchni 37,38 m, które stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Krakowska,Tarnów

2 000 zł53 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w samym centrum Tarnowa - Plac Kościuszki 4. Lokal znajduje się na 3 piętrze w "tarnowskim błękitku" bloku 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Strusina,Tarnów

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Dom który wkrótce może być Twój, ma w sobie wiele nieodkrytych dotąd możliwości. Z przyjemnością Ci je przedstawimy, a Ty będziesz mógł zadecydować, która opcja jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Mościce,Tarnów

299 000 zł55 m² 5 476 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania w Tarnowie, usytuowanego w sercu dzielnicy Mościce, przy ulicy Traugutta 15. Położone na trzecim piętrze solidnego budynku z cegły, oferuje ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Grabówka,Tarnów

320 000 zł48 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5*0*5*7*9*6*8*2*1 0 % prowizji dla kupującego! Ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz mieszkania 3 pokojowego, w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Lokalizacja: ul.Lwowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katedralna

Tarnów,małopolskie

249 000 zł29 m² 8 586,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Jeżeli szukasz małego mieszkania w centrum miasta jako opcję inwestycyjną lub do własnych celów mieszkaniowych mam ofertę która powinna Ci się spodobać. Jako nowość na rynku prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brandstaettera

Piaskówka,Tarnów

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze bloku na ul. Brandstaettera w Tarnowie. Mieszkanie przestronne, 57mkw., funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dwa pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Klikowa,Tarnów

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Mały, ciasny ale własny - dom w Tarnowie Dom na sprzedaż Tarnów Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w Tarnowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Tarnów,małopolskie

569 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m 2 , w standardzie wykończonym pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

45 zł/m²120 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękna zabytkowa kamienica kryje w sobie wiele skrywanych przez lata historii i zdarzeń, a sztukateria i detale - majstersztyk. Za kilka tygodni tu powstanie miejsce na: - twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

385 000 zł48 m² 8 043 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Do Prochowni

Tarnów,małopolskie

339 999 zł61 m² 5 574 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 61 m w Tarnowie przy ul. Do Prochowni Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 61 m, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Tarnów,małopolskie

429 000 zł78 m² 5 514 zł/m²

 

Piętro:4/4