dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnów

1 007 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 007 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgody

Gumniska-Zabłocie,Tarnów

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Tarnowie na ul. Zgody. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanej szeregówce. Lokal w stanie deweloperskim, po wszystkich odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Stalowa

Krzyż,Tarnów

4 500 zł175 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do wynajęcia dom o powierzchni ok. 170 m , położony w spokojnej okolicy Tarnowa Krzyż, w pobliżu ul. Krzyskiej. Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Limanowskiego

Starówka,Tarnów

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 23 m 2 w Tarnowie przy ulicy Limanowskiego , jest to Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Tarnów

Krakowska,Tarnów

20 zł/m²498 m² 9 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal pod działalność handlowo usługową w Tarnowie zlokalizowany w kompleksie Domu Handlowego Oskar na I piętrze. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym o łączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

390 538 zł47 m² 8 223,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży dwu-pokojowe ustawne mieszkanie na II piętrze w nowo realizowanej inwestycji w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Budynek realizowany jest w północno-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzędzin,Tarnów

499 000 zł106 m² 4 720,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie - 105,7m+ garaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 105,7m zlokalizowanego na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy pod Studziankami

Jasna,Tarnów

395 000 zł62 m² 6 355,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie o powierzchni 62,15 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Tarnowie. Lokal ten jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny z dziećmi. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Tarnów,małopolskie

429 000 zł50 m² 8 597,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,9 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tarnów

Starówka,Tarnów

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem wykończone pod klucz! Wszystko nowe! Mam do zaoferowania piękne, przestronne mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Starówka,Tarnów

290 000 zł32 m² 9 206,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy w znakomitej lokalizacji przy ulicy Świętego Ducha w Tarnowie. Ulica ta charakteryzuje się dużym ruchem pieszym, a lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w Tarnowie - okolice Wielkich Schodów Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze w Tarnowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Jasna,Tarnów

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w okolicy dworca pkp w Tarnowie na ulicy Krakowskiej. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z windą. Dwa pokoje : pokój dzienny z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem mamy dla Państwa lokal handlowo-usługowy o powierzchni 160m2 zlokalizowany przy ul. Lwowskiej w Tarnowie z wejście bezpośrednio z chodnika. Duże witryny. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Tarnów,małopolskie

399 900 zł46 m² 8 693,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na parterze przy ul. Rydza Śmigłego 8a w Tarnowie. Na to jednostronne, ukierunkowane na zachód mieszkanie składa się duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wyszyńskiego

Chyszów,Tarnów

43 zł/m²14 m² 602 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę pomieszczenie na biuro w budynku przy ulicy Wyszyńskiego, w Tarnowie. Lokal o powierzchni 14 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Tarnów,małopolskie

419 000 zł45 m² 9 311 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Tarnowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Tarnowie przy ul. Bora Komorowskiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzędzin,Tarnów

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Tarnowie, w doskonałej lokalizacji dzielnica Rzędzin. Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 10. piętrze wieżowca z windą, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Goldhammera

Tarnów,małopolskie

829 000 zł121 m² 6 851 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Marzy Ci się własne mieszkanie lub lokal dla swojego biznesu? Może chcesz zainwestować swój kapitał w niepowtarzalną nieruchomość w samym sercu Tarnowa? Oto doskonała oferta dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tarnów,małopolskie

374 900 zł62 m² 6 032 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Drugie piętro, świetny układ, rewelacyjna cena! Na sprzedaż: przestronne 4 pokojowe mieszkanie w Tarnowie, ul. Bitwy pod Studziankami 6 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czteropokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mokra

Mościce,Tarnów

496 000 zł80 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom na Sprzedaż w Tarnowie Cena: 496 000 zł Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 80 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Starówka,Tarnów

369 000 zł43 m² 8 633,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność Mieszkanie na sprzedaż Tarnów, ul. Wita Stwosza 42,74 m2 Czynsz - 650 zł przy jednej zameldowanej osobie Ogrzewanie mpec 369 000 zł Na sprzedaż odświeżone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Tarnów,małopolskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, przy ulicy Głowackiego w Tarnowie, częściowo umeblowany o pow. 43 m2 zlokalizowany na I piętrze II piętrowego budynku mieszkalnego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersa

Mościce,Tarnów

1 486 000 zł154 m² 9 658,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:724 m²

Nowoczesny Dom na Sprzedaż w Tarnowie Cena: 1 490 000 zł Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 153 m , położony w spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Rolnicza

Strusina,Tarnów

400 zł15 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 m²

Garaż do wynajęcia! Lokalizacja: ul. Rolnicza (blisko ul. Szujskiego) Cena: 400 zł/miesiąc + opłata za prąd Idealny na: samochód, motocykl lub przechowywanie rzeczy Zapraszam do kontaktu: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękna zabytkowa kamienica kryje w sobie wiele skrywanych przez lata historii i zdarzeń, a sztukateria i detale - majstersztyk. Zapraszamy do wynajęcia unikalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katarzyny

Tarnów,małopolskie

2 300 zł43 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem stylowe mieszkanie na parterze z ogródkiem do Twojej dyspozycji. Lokalizacja: tarnów, ul. św. Katarzyny Powierzchnia lokalu 42,89 m2 plus duży ogródek do dyspozycji najemcy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Mościce,Tarnów

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na Sprzedaż Tarnów, mościce Opis nieruchomości: dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 120 m , położony na 7-arowej działce. Zbudowany w latach 60. z cegły, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starówka,Tarnów

422 820 zł49 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 48,60 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego lub miejsca postojowego na zewnątrz. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

389 000 zł42 m² 9 152,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Twoje idealne mieszkanie w sercu Tarnowa czeka na Ciebie! Jeśli marzysz o miejscu, gdzie wszystko, co potrzebne, znajduje się w zasięgu ręki, to mamy coś dla Ciebie. Sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mościce,Tarnów

1 000 zł63 m² 15,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z osobnej kuchnią oraz osobnym wc położone w Mościcach przy ulicę Traugutta. Świetna lokalizacja dla tych kto docenia ciszę i spokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goldhammera

Tarnów,małopolskie

829 000 zł121 m² 6 851 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Marzysz o własnym mieszkaniu lub lokalu dla swojego biznesu w sercu Tarnowa? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy lokal usytuowany na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krogulskiego

Tarnów,małopolskie

350 000 zł48 m² 7 311,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji w centrum miasta a jednocześnie na cichym i kameralnym osiedlu mam ofertę która powinna Ci się spodobać. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mościce,Tarnów

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie do remontu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz osobnym wc położone w Mościcach przy ulicę Traugutta. Świetna lokalizacja dla tych kto docenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Strusina,Tarnów

499 000 zł80 m² 6 276,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy ul. Ujejskiego, tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronków

Tarnów,małopolskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wyjątkowa okazja! 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem - tarnów, ul. Skowronków Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzędzin,Tarnów

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom bliźniak na sprzedaż w centrum miasta. Dom podzielony na dwie części o powierzchni użytkowej 65 m2 (jedna część zamieszkała),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Zabłocie,Tarnów

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż lub zamianę dom w zabudowie bliźniaczej w Tarnowie, zabłocie okolice Góry Marcina Opis nieruchomości: dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 130 m , podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głowackiego

Chyszów,Tarnów

830 000 zł100 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poszukujesz domu w centrum, a zarazem w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż dom w znajdujący się w centrum Tarnowa, 2,5 km od płyty rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

359 038 zł44 m² 8 180,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży dwu-pokojowe mieszkanie na I piętrze w obecnie realizowanej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 43,89 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Starówka,Tarnów

502 860 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 57,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego i miejsca postojowego na zewnątrz. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielone,Tarnów

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 57m 2 położonego w Tarnowie na Osiedlu Zie lonym.