cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Tarnów
1 007 ogłoszeń
Od najnowszych
1 007 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego
Tarnów,małopolskie
1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Marynarki Wojennej
Westerplatte,Tarnów
2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²
Archiwalne
Kawalerka z garażem
Tarnów,małopolskie
197 969 zł26 m² 7 605,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronków
Tarnów,małopolskie
309 500 zł32 m² 9 671,88 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy, ul. Starowolskiego
Tarnów,małopolskie
298 000 zł62 m² 4 822,01 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona
Gumniska-Zabłocie,Tarnów
140 000 zł338 m² 414,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Tarnów,małopolskie
2 100 zł46 m² 46 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy pod Studziankami
Grabówka,Tarnów
340 000 zł38 m² 8 978,08 zł/m²
Archiwalne
Magazyn ogrodzony Tarnów
Tarnów,małopolskie
10 500 €3 000 m² 3,50 €/m²
Archiwalne
Działka, ul. Katarzyny
Tarnów,małopolskie
68 000 zł671 m² 101,34 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzynowa
Dąbrówka Infułacka,Tarnów
439 000 zł57 m² 7 667 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzynowa
Dąbrówka Infułacka,Tarnów
399 000 zł49 m² 8 213 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem
Tarnów,małopolskie
450 000 zł57 m² 7 900,28 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa
Tarnów,małopolskie
498 000 zł52 m² 9 576,92 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna
Świerczków,Tarnów
459 600 zł3 064 m² 150 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem
Tarnów,małopolskie
2 000 zł58 m² 35 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa
Dąbrówka Infułacka,Tarnów
409 000 zł49 m² 8 419 zł/m²
Archiwalne
Lokal usługowy
Tarnów,małopolskie
62,79 zł/m²43 m² 2 700 zł
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska
Strusina,Tarnów
258 500 zł35 m² 7 449,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego
Tarnów,małopolskie
620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonych Klonów
Mościce,Tarnów
385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²
Archiwalne
Dom szeregowy, ul. Sadowa
Tarnów,małopolskie
599 999 zł108 m² 5 546,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki
Tarnów,małopolskie
1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katarzyny
Tarnów,małopolskie
2 200 zł44 m² 50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brandstaettera
Tarnów,małopolskie
469 000 zł63 m² 7 468,15 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Do Prochowni
Tarnów,małopolskie
245 000 zł39 m² 6 347 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa
Gumniska,Tarnów
429 000 zł53 m² 8 026 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Monte Cassino
Jasna,Tarnów
2 600 zł85 m² 30,59 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa
Tarnów,małopolskie
429 900 zł48 m² 8 956,25 zł/m²
Archiwalne
Lokal użytkowy
Tarnów,małopolskie
21,41 zł/m²89 m² 1 900 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Tarnów
Włącz powiadomienia