dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnów

1 007 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 007 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Tarnów,małopolskie

699 000 zł110 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom na sprzedaż w Tarnowie Do sprzedania dom murowany z lat 70., położony zaledwie ok. 3 km od tarnowskiego rynku. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, wymagająca częściowych prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

15 zł/m²220 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tarnów ul. Przemysłowa Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok.220m2 -MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZENIA REMONTU LUB PRZEROBEK NA POTRZEBY NAJEMCY -z gotowymi wydzielonymi stanowiskami pracy. -lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bema

Starówka,Tarnów

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

W naszej ofercie gabinet medyczn, które idealnie nadają się na gabinet dla psychologa, psychoterapeuty, rehabilitanta, masażysty itp. Lokal znajdują się w ścisłym centrum. Położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Urszulańska

Starówka,Tarnów

398 500 zł49 m² 8 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 , 2-pokojowe w Tarnowie (bezczynszowe) przu ulicu Urszulańskiej znajdujące się bliko ulicy Krakowskiej blisko centrum oraz rynku. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Grabówka,Tarnów

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o powierzchni 48 m2 na osiedlu Legionów hd, na ostatnim 4 piętrze gwarantujące większą prywatność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

415 000 zł46 m² 9 092,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, ustawne mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 45,64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Tarnów,małopolskie

37 zł/m²18 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,84 m, znajdujący się na 2. piętrze stylowej kamienicy przy ul. Krakowskiej 17 w Tarnowie. Lokal w bardzo dobrym stanie, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Westerplatte

Westerplatte,Tarnów

325 000 zł64 m² 5 117,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzy pokoje to dla Ciebie warunek konieczny? Do tego możliwość przebudowy i aranżacji pomieszczeń, a to wszystko na popularnym, dobrze skomunikowanym osiedlu? Zapraszam do przejrzenia tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Krakowska,Tarnów

529 000 zł62 m² 8 532 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Nowoczesne 4 pokoje po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz! Tarnów Śródmieście, ul. Głowackiego 62 m | 1. piętro | winda | balkon Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilsona

Tarnów,małopolskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m, zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Wilsona. Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku po termoizolacji, z zadbaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimeckiego

Mościce,Tarnów

1 800 zł46 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#Mieszkanie do wynajęcia w Tarnowie-Mościcach Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 45 m, zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Klimeckiego w Tarnowie-Mościcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Tarnów,małopolskie

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tarnów | ul. Dąbrowskiej 26| 64 m | balkon | klimatyzacja | 1 piętro Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1. piętrze w budynku zarządzanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lwowska

Centrum,Tarnów

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 23 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Lwowskiej w Tarnowie, blisko ulicy Wałowej. Z uwagi na lokalizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Krakowska,Tarnów

10,20 zł/m²98 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy, w centrum Tarnowa, ulica Krakowska 17 w odnowionej zabytkowej kamienicy. Link do oferty: lokal z wejściem z klatki schodowej, do remontu, dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Grabówka,Tarnów

359 900 zł49 m² 7 378,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal zlokalizowany na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z chodnika. Powierzchnia do własnej aranżacji, na dzień obecny duże pomieszczenie z witryną na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

349 000 zł41 m² 8 495,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,08 m , usytuowane na III piętrze w kameralnym, niskim bloku, zlokalizowanym na ulicy Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Tarnów,małopolskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i przestronnego mieszkania o powierzchni 45 m, usytuowanego w samym sercu Tarnowa, przy ul. Sowińskiego 15. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tarnów

Tarnów,małopolskie

41,67 zł/m²96 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu o powierzchni 90 m2 w kamienicy w centrum Tarnowa ul. Krakowska 26 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Grabówka,Tarnów

229 000 zł32 m² 7 089,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idealny starter dla pary pragnącej rozpocząć swoje nowe, samodzielne życie. Atrakcyjna oferta, niedrogie mieszkanie - doskonale nadające się dla pary lub pary z dzieckiem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Tarnów,małopolskie

1 800 zł56 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 56 m ul. Skargi -świetna lokalizacja Oferujemy na wynajem wykończone, gotowe do zamieszkania mieszkanie przy ul.Skargi. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4 pięter. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bema

Starówka,Tarnów

34 zł/m²20 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielne pomieszczenie o powierzchni 20mkw., z możliwościa użytkowania części wspólnych-korytaż, pomieszczenia socjalne. cena 34zł zawiera zuzycie mediów. Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chopina

Starówka,Tarnów

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe po generalnym remoncie. Cały sprzęt agd jest zupełnie nowy. Na parterze znajduje się sypialnia i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przybyłkiewicza

Tarnów,małopolskie

90 zł/m²10 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W naszej ofercie mamy dla Państwa do wynajęcia wyposażony w wysokim standardzie gabinet o powierzchni około 10m2, znajdujący się na drugim piętrze domu usytuowanego przy ul. Przybyłkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Koszyce,Tarnów

1 950 000 zł264 m² 7 376,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 m²

Tarnów | Osiedle Koszyckie | ul. Dobrzańskiego Dom wolnostojący | 267 m Działka: 15 arów Garaż dwustanowiskowy: 56 m Rok budowy: 2013 Cena: 1 950 000 zł Atuty, które robią różnicę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Krzyż,Tarnów

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:859 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, garażem i fotowoltaiką Tarnów, dzielnica Krzyż Tarnów, woj. małopolskie Powierzchnia całkowita: 120 m | 3 kondygnacje Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Tarnów,małopolskie

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 46 m w centrum Tarnowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 46 m , położone w samym sercu Tarnowa, przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pędrackiego

Mościce,Tarnów

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wygodne mieszkanie w nowszym budownictwie, do tego duży balkon z ładnym widokiem, a w najbliższym sąsiedztwie kwitnący właśnie las. Tak jednym zdaniem można by opisać tę ofertę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Wojennej

Westerplatte,Tarnów

450 000 zł63 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ta oferta tylko i nas! Jeśli szukasz stylowego, w pełni umeblowanego mieszkania, gotowego do zamieszkania ta alternatywa jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szujskiego

Tarnów,małopolskie

333 642 zł33 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż oferta deweloperska Lokalizacja: tarnów, ul. Józefa Szujskiego Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w dynamicznie rozwijającej się części.