dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnów

987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

987 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Biuro wolne od zaraz Tarnów

Tarnów,małopolskie

4,55 zł/m²220 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 75 m2 parter i 75 m2 piętro, oraz sala konferencyjna około 70 m2. Możliwośc przygotowania do powierzchni biurowej hali magazynowej/ produkcyjnej około 68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 676 zł50,82 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie 42 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 025 zł45,56 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i loggią, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 691 zł58,95 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią, zlokalizowane w inwestycji Browary Tarnowskie. Dodatkowe opłaty: - obligatoryjny zakup miejsca postojowego w cenie 42.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł32,30 m² 9 876,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie po generalnym remoncie | Spadzista | 32 m | bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,30 m położone w bardzo dobrej lokalizacji w Tarnowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł154 m² 4 538,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Duży dom Z potencjałem | tarnów, ul. Górna | komfortowa działka, pełne media, świetna lokalizacja lokalizacja - połączenie ciszy bocznej ulicy Z wygodą pełnej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Targowa

Tarnów,małopolskie

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal o powierzchni 120 m , zlokalizowany w Tarnowie przy ul. Targowej, na 2 piętrze kamienicy. Okna lokalu wychodzą na ulicę Krakowską i Wałową. Możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Tarnów,małopolskie

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane w samym centrum Tarnowa przy ul. Targowej. Lokal składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł76,38 m² 7 069,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 76,38 m , zlokalizowanego w inwestycji Apartamenty Gruntowa w Tarnowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł76,38 m² 7 069,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł56,96 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 56,96m , zlokalizowanego w inwestycji Apartamenty Gruntowa w Tarnowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł128 m² 5 851,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnia szansa! Dom 128 m | ogródek | bez czynszu | 5 min A4 | Tarnów Czereśniowa | dodatkowy strych 40 m Na sprzedaż pozostał już ostatni dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

16,11 zł/m²620,90 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala/magazyn + Pomieszczenia biurowe Przedmiotem wynajmu jest przestronny magazyn z klimatyzowanymi pomieszczeniami biurowymi. Obiekt zlokalizowany przy ul. Droga Do Huty w Tarnowie. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Tarnów

Tarnów,małopolskie

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Czerneckich

Tarnów,małopolskie

769 000 zł128 m² 6 007,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak o powierzchni 128 m, położony przy ulicy Sióstr Czerneckich w Tarnowie, województwo małopolskie. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł104 m² 6 731 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opis: więcej informacji: telefon: aleksandra 505*796*821 Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję z dużym potencjałem i w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie;).

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania | 3 Pokoje | ul. Gumniska, tarnów Mieszkanie 2 lata temu przeszło generalny remont. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 068 zł55,22 m² 8 766,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Tarnowskie Tarasy Na sprzedaż oferujemy przestronne, nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Tarnowskie Tarasy przy ul. Bł. Karoliny w Tarnowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 326 zł54,29 m² 8 939,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 068 zł55,22 m² 8 766,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Czerneckich

Tarnów,małopolskie

675 000 zł84 m² 8 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz miejsca, które daje rodzinie coś więcej niż tylko metraż? Inwestycja Czerneckich w Tarnowie to kameralny dom bliźniaczy zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł280 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Inteligentna Rezydencja Premium -tarnów ,ul.św Katarzyny: luksus, natura i technologia przyszłości dwa km od tarnowskiego Rynku. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni dwieście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe, piętrowe domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane w latach 2025/2026, położone w atrakcyjnej części Tarnowa na nowo powstałym osiedlu przy ul. Langnera. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Tarnów

Tarnów,małopolskie

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta bez pośredników! bezpośrednio od dewelopera Osiedle Zielona Polana To tu będziecie mogli odpocząć po całym dniu, wypić kawę na tarasie i po prostu być u siebie. Poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,30 m² 10 607,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkania Z klimatyzacją bezpośrednio od właściciela Tarnów, ul. Wieniawskiego | Powierzchnia: 59,3 m | Piętro: IV (winda) Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na parterze bloku, mieszczącego się przy ul. Rydza Śmigłego w Tarnowie Mieszkanie składa się z częściowo umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł57,80 m² 10 709,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

57,8 m w stylu premium | I piętro | Nowy budynek | Tarnów Sady Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 57,8 m , usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł55 m² 12 163,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy Tarnów, ul. Sowińskiego 16 Metraż: 55 m | 1. piętro | Po generalnym remoncie | Balkon Świetna lokalizacja centrum Tarnowa Rynek 600 m ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł40,50 m² 9 604,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela = Brak Prowizji Mieszkanie 40,52 m (powierzchnia całkowita wraz z piwnicą) Tarnów | 2. piętro | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Tarnów

Tarnów,małopolskie

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom na sprzedaż (połowa bliźniaka) Tarnów, klikowa powierzchnia użytkowa 115 m Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł35 m² 12 542,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy Tarnów, ul. Sowińskiego 16 Metraż: 35 m | 2. piętro | Po generalnym remoncie | Balkon Świetna lokalizacja centrum Tarnowa Rynek 600 m ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Tarnów

Tarnów,małopolskie

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Tarnów

Tarnów,małopolskie

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia kompleks magazynowo-produkcyjny z biurami i zapleczem socjalnym okolice Tarnów Oferujemy do wynajęcia przestronny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2800 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

919 800 zł3 066 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położona w Tarnowie, w okolicy ul. Mościckiego. Powierzchnia działki wynosi 30,66 ar , a jej wymiary to ok. 36m X 90m.

Szczegóły ogłoszenia

283 800 zł946 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położona w Tarnowie , w okolicy ul. Mościckiego. Powierzchnia działki wynosi 9,46 ar , a jej wymiary to ok. 26m X 36,5m.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²180 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy - tarnów, ul. Klikowska Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 180 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku usługowo-handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Tarnów,małopolskie

1 290 000 zł565 m² 2 283,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:252 m²

Kamienica Inwestycyjna w Sercu Tarnowa, ul. Żydowska Do sprzedania kamienica zlokalizowana przy ulicy Żydowskiej 16, zaledwie kilka kroków od Tarnowskiego Rynku. To nie tylko nieruchomość, to szansa.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł50 m² 7 260 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Lwowskiej - 2 pokoje, balkon, duża piwnica Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł44,50 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m - Tarnów, strusina, okolice ul. Klikowskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,5 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość mieszkaniową zlokalizowaną wtarnowie - dzielnica Śródmieście. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze kameralnego bloku z cegły. Lokal o pow. 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

580 000 zł68,32 m² 8 489,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze o powierzchni 68,32 m , położone na parterze kompleksowo odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

1 300 zł35,60 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,6 m , usytuowane na 4. piętrze w wysokim bloku z windą przy ulicy Westerplatte w Tarnowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł46 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Tarnowie - dzielnica Piaskówka. Mieszkanie położone na II piętrze o pow. 46m2, składające się z z pokoju od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł86,95 m² 9 764,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom typu "czworak" Tarnów, ul. Lema tgqphd|[] Biuro Nieruchomości Dream House brokerstgqphd|[] ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną ofertę sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł180 m² 3 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom blizniak zamieszkaly od 2008. Dom w bardzo dobrej lokalizacji 1 km do A4 .do rynku 4km. sklep Stokrotka na miejscu. studnia z czysta woda! Kominek. w salonie z rozprowadzeniem ciepla.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe 70 m po generalnym remoncie | Balkon | Piwnica | Gotowe do zamieszkania Mościce, ul. Księdza Stanisława Indyka 6 spokojna, zielona część Mościce.